Lėšų išmokėjimas ir mokesčiai

Lietuviskapreke.lt veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Tai reiškia, kad prekes parduodate ir pirkimo-pardavimo sutartį su pirkėju tiesiogiai sudarote jūs.

Buhalterinė apskaita

Lietuviskapreke.lt veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Tai reiškia, kad prekes parduodate ir pirkimo-pardavimo sutartį su pirkėju tiesiogiai sudarote jūs. Buhalterinę apskaitą galima iliustruoti šiuo pavyzdžiu:

  • Pirkėjas atliko užsakymą už 20 Eur.

  • Užsakymui pritaikomas 1.21 Eur (5% + PVM) tarpininkavimo mokestis.

  • Į Jūsų sąskaitą bus pervesta 18,79 Eur.

  • Jūsų vardu bus išrašyta sąskaita pirkėjui už 20 Eur.

  • Mėnesio pabaigoje gausite 1.21 Eur sąskaitą-faktūrą už tarpininkavimo paslaugą.

  • Pagal šį pavyzdį savo apskaitoje fiksuotumėte pardavimą už 20 Eur ir pirkimą už 1.21 Eur.

Pastaba: mes išrašome tik vieną sąskaitą per mėnesį - už visų pardavimų mokesčius.

Taikomi mokesčiai

Užsiregistruoti ir pradėti prekybą nekainuoja nieko. Mokesčiai mokami tik nuo pardavimų - nuo bendros prekių ir pristatymo sumos. Taikomi dviejų tipų mokesčiai:

Tarpininkavimo mokestis - 5%, bet ne mažiau 0.5 Eur (plius PVM). Šis mokestis taikomas visiems užsakymams.

Išorinės reklamos mokestis - 15%. Šis mokestis taikomas TIK tuomet, jeigu pažymėsite, kad sutinkate, jog Jūsų prekes įtrauktume į mūsų organizuojamas kampanijas ir savo lėšomis perkamas reklamas socialiniuose tinkluose. Šį sprendimą galėsite bet kada keisti, savarankiškai įjungiant arba išjungiant išorinės reklamos paslaugą pardavėjo aplinkoje.

Be to, net ir pasirinkus šią paslaugą, mokestis bus taikomas ne visiems užsakymams, o tik tiems, kurie yra traktuojami kaip atlikti dėl išorinės reklamos.

Kada taikomas išorinės reklamos mokestis?

Pardavėjo nustatymuose įjungdami išorinės reklamos paslaugą jūs sutinkate, kad jūsų prekes įtrauktume į mūsų organizuojamas kampanijas. Jeigu pirkėjas paspaudžia ant tokios jūsų prekės reklamos, jis nukreipiamas į prekės puslapį su specialia informacija, kuri mums leidžia užfiksuoti, kad pirkėjas prekes atrado per reklamą.

Jeigu atlikus užsakymą aptinkame, kad pirkėjas per pastarasias 28 dienas yra paspaudęs ant bet kokios jūsų prekės reklamos, tuomet visam užsakymui bus pritaikytas išorinės reklamos mokestis. Kitu atveju - jeigu ant tokios reklamos nespaudė ir prekes atrado kitu būdu ar nuo paspaudimo praėjo daugiau nei 28 dienos, tuomet šis mokestis nebus taikomas.

Atkreipiame dėmesį, jog išjungus išorinės reklamos paslaugą mokestis vis dar bus taikomas tiems užsakymams, kurie buvo atlikti dėl anksčiau vykdytos reklamos - jeigu nuo paspaudimo nepraėjo daugiau nei 28 dienos.

Lėšų išmokėjimas

Registracijos prekybai metu pateikiate savo banko sąskaitos numerį. Vėliau pirkėjui užsakius prekes ir atlikus mokėjimą, lėšos, nuskaičiavus mokesčius, iš karto pervedamos jums. Tad laukti išmokėjimo nereikia, nes tai atliekama momentiškai.

Mokėjimo paslaugą teikia NEO Finance.

Last updated